Bannery a reklamní poutače

Reklamní bannery se velice často používají jako rychlá a mobilní reklama, která má snadnou instalaci. Bannery tiskneme na velkoformátové tiskárně, kde lze použít maximální rozlišení. Materiál dle požadavků klienta vybereme a doporučíme, ale mezi nejčastější patří býlí potisknutelný banner pro použití do středně velkých větrů . Do velkých větrů,nebo do prostoru kde by hrozilo protrhnutí vlivem náporu větru používáme banner dirkovaný. Základní cena banneru viz. ceník obsahuje zpevněné okraje a kovová očka po 50 cm.

  • Na přání zákazníka můžeme očka buď přidat, nebo odebrat.
  • Lze také volit mezi očky malými a velkými.
  • Samozřejmostí je i varianta bez zpevněných okrajů.
  • S grafickým návrhem Vám rádi pomůžeme a to zcela zdarma.

Stačí nám jen popsat Váš požadavek do emailu nebo nakreslit na papír a mi už si s tím poradíme a pošleme grafickou korekturu k náhledu vč cenové kalkulace a termínu dodání.

Roll up

Roll up patří mezi nejoblíbenější způsob prezentace. Roll up není náročný na sestavění a není ani finančně nákladný.Po složení je snadno přenosný díky tašce, ketrá je součást balení. 

Polepy výloh

Grafika na výlohy a skla je velmi oblíbeným komunikačním prvkem. Ať už chcete polep pro výlohu vašeho obchodu nebo inzertní polepy například na prostředky městské hromadné dopravy, připravíme pro vás řešení. Používané materiály samozřejmě splňují všechny bezpečnostní a ekologické normy a disponují odpovídajícími certifikáty. Připravíme pro vás interiérové i exteriérové polepy výloh – řezané, okenní one way vision fólie, poloprůhledné fólie či imitace pískovaného skla.

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás telefonicky na: 602 277 071, 775 723 544 nebo pomocí kontaktního formuláře