Reklamní taškyPotisk tašek

Lámete si hlavu jak účinně a nenásilně propagovat svoji značku? Letáky končí nepřečtené v odpadkovém koši a televizní reklama by vás zruinovala? Dejte o sobě vědět chytře. Jak? Reklamními taškami s potiskem. Vaše logo, kontakt, obrázek produktu nebo služby, kterou nabízíte, zaplaví ulice. A vaše značka bude rázem všem na očích.

Potisk tašek

Obyčejné igelitové tašky proměníme ve vaši firemní vizitku. Potisk tašek patří k nejvíce využívané službě naší firmy. Využijte ji i vy. Jak tisk na tašky probíhá?

  • Naši zkušení grafici vědí, které trendy hýbou světem. Všechny své zkušenosti vloží do grafického návrhu a ten vám následně zašlou k náhledu a grafické korektuře. 
  • Po schválení grafiky se do výroby vašich igelitových tašek s potiskem pustíme v plné parádě. 
  • Při výrobě reklamních tašek ve variantě igelit neboli LDPE používáme sítotisk
  • Barvu tisku nelimitujeme pouze jedním odstínem. Je váš produkt veselý a hravý? Veselý a plný barev bude i na vašich reklamních taškách. Běžně k tisku používáme více barev. Soutisk můžeme použít na jednu nebo obě strany tašky. Použité barvy ladíme podle vzorníku Pantone.
  • Tašky vám dodáme již do dvou týdnů od schválení návrhu.

Chcete, aby vaši zákazníci korzovali městem s reklamními taškami co nejdříve? Pak na nic nečekejte a kontaktujte nás. Veškeré typy tašek, které nabízíme, máme skladem. Stačí, abyste si vybrali tu správnou variantu a velikost a můžeme se pustit do práce. Potisk tašek realizujeme od minimálního nákladu již 100 kusů. A maximální náklad? Ten je téměř bez limitů.

Kolik stojí potisk tašek? 

Protože pracujeme na míru vašim potřebám, je každá zakázka tisku tašek individuální. Stejně jako cena. Ta se odvíjí od množství tištěných tašek i od složitosti tisku nebo soutisku. Nechte si vypracovat zcela nezávaznou cenovou nabídku.

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás telefonicky na: 602 277 071, 775 723 544 nebo pomocí kontaktního formuláře