Trička s potiskemPotisk triček

Trička s potiskem jsou módní záležitostí nejedné sezóny. Potisky všeho druhu prostě frčí. A nejen na tričkách. Chcete jít s dobou a projevit svoji jedinečnost? Nechte promluvit svůj oděv a zajistěte si potisk trička ještě dnes.

Potisk triček

Potisk triček je zároveň skvělou možností reklamy pro firmy, školy, pořadatele akcí i sportovní a zájmové kluby. A co teprve pracovní oděvy! Potištěné v barvách a s logem firmy sjednocují ducha zaměstnanců a utváří celkový dojem značky.

Trička s vlastním potiskem pro jednotlivce i pro firmy

Potisk triček provádíme různými technologiemi. Od použití transferové folie po sítotisk. Uvažujete o reklamním tričku, o tričku s vlastním potiskem nebo o potisku jiného oblečení? 
Udělejte první krok a nechte si vypracovat cenovou kalkulaci zcela nezávazně a zdarma. Do kontaktního formuláře připojte informace o textilu, na který budeme tisknout, o počtu kusů triček a o vzhledu, velikosti a umístění loga. Pokud máte logo připravené v grafickém formátu, připojte ho k poptávce.

Máme několik různých technologií potisku textil:

  • Transferová folie
  • Digitální transferová folie
  • Sítotisk
  • Digitální tisk
  • Sublimace

Cenová kalkulace potisku ZDARMA: Pro stanovení přesné ceny potřebujeme znát:

  • textil, na který se bude tisknout
  • množství
  • vzhled loga
  • požadovaná velikost loga a umístění

Pokud máte logo připravené v grafickém formátu, připojte ho k poptávce.

Specifikace technologie potisku:

TRANSFEROVÁ FOLIE / řezaná grafika

Lze aplikovat již od jednoho kusu. Transferové fólie řezaná na plotteru se po separaci aplikuje na textil tepelným lisem. Používáme kvalitní transferové folie od renomovaných firem. Metoda potisku tzv. řezanou grafikou nalézá uplatnění všude tam, kde je potřeba aplikovat jednobarevný potisk na malé množství textilu – vhodné již od 1 ks. Výhodné je touto metodou tisknout čísla dresů, jména atd. Výhodou řezané grafiky jsou přesné a ostré hrany motivu.

DIGITÁLNÍ TRANSFEROVÁ FOLIE / tištěná a řezaná grafika

Lze aplikovat již od jednoho kusu. Transferová fólie potištěná digitálním tiskem řezaná na plotteru se po separaci aplikuje na textil pomocí přenášecí folie a tepelným lisem. Používáme kvalitní transferové folie od renomovaných firem.

SÍTOTISKEM NA TEXTIL

Velké série. Sítotisk jako technologie je technika tisku, kdy se barva protlačuje přes šablonu ( síto ) na potiskovaný podkladový materiál. V polygrafii je tato technika označována jako tisk z plochy. Šablonu neboli síto vytváříme foto cestou. Při průtoku světla přes nanesený materiál ( foto senzitivní emulzi ) dojde k jejímu vytvrzení. Naopak při neprůchodnosti světla přes černý film, dojde následně k vymytí světlo citlivé vrstvy a vytvoření tak daného motivu na šabloně. Přes vytvořenou šablonu je poté plošně protlačována barva, která na podkladu vytváří požadovanou stopu.

Sítotisk na trika je pro svou univerzálnost četně využívaný. A nejen na trika. Sítem potiskneme i další oděvy. Potiskneme plochu na prsou, zádech na rukávu nebo na boku trika. Velikost tisku je dána pozicemi, které máme k dispozici. Sítotisk je velmi tradiční a hojně využívaná technologie pro potisk, především hladkého textilu. Patří k tomu nejkvalitnějšímu a nejtrvanlivějšímu potisku, který vám můžeme nabídnout.

Sítotisk je nejstarší a dosud nejkvalitnější technologie potisku. Výhodou této metody je naprostá barevná stálost a trvanlivost natisknutého motivu. Vzhledem k náročnější předtiskové přípravě se hodí k potisku většího množství kusů. Na zajímavé ceny jednobarevného motivu se dostanete již při potisku od 20-30 kusů

DIGITÁLNÍ TISK / digitální potisk textilu:

Malé série od jednoho kusu textilu můžeme potisknout rychle a plno barevně digitálním tiskem. Digitální potisk textilu je moderní metoda potisku, kterou je možné na textil aplikovat libovolný mnohobarevný motiv. Digitálně se tisknout loga, která obsahují složité barevné přechody či fotografie. Tato tisková metoda je vhodná pro ty, kteří chtějí potisknout menší množství textilu. Výhodou je nenáročná předtisková příprava. Pro potisk stačí dodat obrázek ve vysokém rozlišení.

Chcete ušetřit? Digitální potisk je levnější při potisku na bílé textilie, než na barevné.

SUBLIMAČNÍ TISK / barva do vlákna textilu:

Malé série od jednoho kusu. Sublimace je skvělou metodou potisku na umělé textilie, která Vám nabídne jedinečnou sytost a kvalitu barev. Kvalita sublimačního potisku je nadstandardní a vydrží navždy. Jelikož sublimaci provádíme na digitálních strojích, tak je zaručena i maximální detailnost složitých potisků CMYK. Na umělé materiály, ze kterých především vyrábíme reklamní dresy, trika,vlaječky a další, je tak možné přenést jakýkoliv barevný design a to už od jednoho kusu, bez složitých tiskových příprav. Materiál je obarven tak, že barva je sublimací navždy vpita do textilie, není cítit na omak a materiál je vzdušný.

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás telefonicky na: 602 277 071, 775 723 544 nebo pomocí kontaktního formuláře