Polepy na auto​

Ukažte světu, kdo jste, a co nabízíte. Propagujte svoji značku, firmu nebo ideu, nenásilnou a přece velmi Polepy na auto​účinnou formou reklamy. Jak? Autopolepem. Nekupujte předražené reklamní prostory, ale využijte to, co už máte. Svůj automobil.
Polepy na auto fungují jako levná a efektivní reklama. Mezi obyčejnými a nudnými vozidly budete jedineční všude tam, kam se svým vozem zamíříte. Využijte sílu reklamy na autě ve svůj prospěch a nechte na nás, abychom vám auto polepili přesně podle vašich představ.

Celopolepy aut

Možná si říkáte, že polepit auto reklamním potiskem zvládnete sami. Třeba ano, ale věřte našim dlouholetým zkušenostem z oboru. Kvalitní polep, odolávající všem povětrnostním podmínkám, je alchymie. A právě proto jsme tu my, abychom reklamu na váš automobil nalepili se zárukou kvality a životnosti minimálně 2 až 5 let.
Celopolepy aut všech značek, dodávek, nákladních vozů, ale i motorek vyrábíme z PVC folie s potiskem nebo řezanou plotrovou grafikou. Dbáme na kvalitu potisku a profesionální nalepení, které nezanechá na vašem voze sebemenší známky opotřebení. Celopolep na autě už se vám zdá moc? Nevadí, samozřejmě pro vás zajistíme takový tuning, aby vyhovoval vaší reklamní strategii. Chcete mít na voze pouze základní motivy řezané grafiky? Stačí vám logo, název nebo kontakt? Co chcete, to dostanete.

Chci reklamu na auto. Jak polep probíhá?

Reklamu na auto v podobě polepů zajišťujeme kompletně. Od grafického návrhu, přes výrobu až po montáž. Máte na autě starý polep, který neodpovídá moderní podobě vaší firmy? Nevadí, samozřejmou součástí našich služeb je i odstraňování polepů z aut.
Pokud máte svůj návrh polepu na auto, prima. Pokud ne, nic se neděje. Naši zkušení grafici vám připraví návrh polepu a po vašem odsouhlasení ho vyrobíme. 
Připravené polepy instalujeme přímo u vás. Nebo automobil převezeme k nám a v teple našich firemních prostor ho vytuníme k dokonalosti. Víme, že váš čas je drahocenný, proto reklamní polepy na auto lepíme i během víkendů, zatímco vy odpočíváte.


Orientační ceny polepů

  • Grafické zpracování - 500 - 2000 Kč
  • Výroba, potisk a řezání folie - 500 - 1200 Kč/m
  • Instalace polepu - 350 Kč/h

Sami si tak můžete spočítat, že jednoduchý polep řezanou grafikou na firemním osobáku můžete mít i za 3.000 Kč. Celopolep dodávky pak řádově kolem 35.000 Kč. Konkrétní ukázky kalkulací naleznete v naší nabídce produktů.


Potřebujete více informací? Zavolejte nám. Tel. 602 277 071 nebo 775 723 544

Polep osobního automobilu SMALL​​​​​​Polep osobního automobilu SMALL je určen především pro základní označení automobilu. Běžně obsahuje jednobarevný potisk dveří a kapoty.

Cena: od 2 500,- Kč

Polep osobního automobilu MEDIUM​​​​​​Polep osobního automobilu MEDIUM se skládá z polepu dveří a kapoty a umožňuje vám zvolit více barev.

Cena: od 3 500,- Kč

Celopolep osobního autmobilu​​​​​​Celopolep osobního autmobilu vám umožní atraktivně prezentovat vaši firmu na jakémkoliv místě, kde se bude polepený vůz vyskytovat. Zde se jedná o folii s tištěnou grafikou u vozů s polepem pouze barevnou folii nás kontaktujte ohledně kalkulace.

Cena: od 19 000,- Kč

Polep užitkového automobilu SMALL​​​​​​Polep užitkového automobilu SMALL je určen především pro základní označení automobilu. Běžně obsahuje jednobarevný potisk dveří a kapoty.

Cena: od 4 500,- Kč

Polep užitkového automobilu MEDIUM​​​​​​Polep užitkového automobilu MEDIUM se skládá z polepu dveří a kapoty a umožňuje vám zvolit více barev.

Cena: od 9 000,- Kč

Celopolep užitkového automobilu​​​​​​Celopolep užitkového automobilu vám umožní atraktivně prezentovat vaši firmu na jakémkoliv místě, kde se bude polepený vůz vyskytovat.

Cena: od 28 000,- Kč

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás telefonicky na: 602 277 071, 775 723 544 nebo pomocí kontaktního formuláře