Tištěná a řezaná grafika

Řezaná grafika na výlohy

Řezaná samolepicí grafika na výlohy je jednoduchá alternativa polepu výloh. Může být i levnější než tištěná, protože polepovaná plocha bývá menší než v případě polepu grafikou tištěnou. K dispozici je široký avšak limitovaný výběr barevných fólií od řady výrobců. Lze si zvolit životnost fólie - obvykle tří - až pětileté. Barevná stálost je výborná a shoduje se s životností fólií. Řezaná samolepicí grafika nabízí použití pouze přímých barev - bez barevných přechodů. Poskytuje možnost oprav poškozených částí případně výměny části textu nebo motivu.

Polepy výloh tištěnou grafikou

Samolepicí tištěná grafika použitá pro polepy výloh nemá barevná omezení grafiky řezané. Lze používat barevné přechody a fotografie. Grafiku lze chránit laminací. Motivy mohou být následně oříznuté do tvaru. Životnost polepů je minimálně jeden rok podle volby životnosti fólie a laminace. A stálobarevnost odpovídá životnosti.

Podlahová grafika

Podlahová grafika je tištěná samolepicí fólie, laminovaná strukturovanou laminací. Ta samolepku ochraňuje a taky zajišťuje protiskluzné vlastnosti podlahové grafiky. Lze ji použít pouze v interiéru. Může mít libovolný tvar získaný digitálním ořezem do tvaru. Běžná velikost je do 120cm šířky, větší se musejí skládat z panelů. V nabídce je samolepka s životností 2 měsíce nebo 12 měsíců. Nabízíme taky instalaci na místě u zákazníka.

Samolepící grafika pro reklamu i soukromé použití

Hledáte reklamu na desce nebo banner? Musíte tomu dát nový, moderní a barevný kabát. Formou přímého polepu, přenosných panelů nebo reklamních bannerů. Jednoduchá montáž i přeprava, to je to, co potřebujete. Díky naší spolupráci s dalšími firmami můžeme zajistit kompletní realizaci výstavních stánků.

Vytiskneme Vám samolepící grafiku a naneseme ji na podkladovou desku, Vámi dodaný reklamní stojan, nebo přímo na výlohu. Nic není pro nás dost těžké ani dost velké...

Samolepky jsou vhodné pro doplnění Vašich akcí, pro uvedení kontaktu na Vaše výrobky, ale také jako reklamní dárek pro Vaše obchodní přátele.

Nezaskočíte nás velikostí ani tvarem a množstvím už vůbec ne! Všechny tisky provádíme přímo z PC - proto žádné osvity, filmy, síta... Samozřejmostí je konturový ořez! Ušetříte za výsekovou raznici i Váš drahocenný čas. Tiskneme vše od jednoho kusu.

Plachty a bannery - mobilní reklamní poutače, velké i malé

Potřebujete opravdu velkou reklamu například na fasádu domu? Velikost pro nás není problém. Vytiskneme Vám ji na plný, nebo dírkovaný banner, také nazývaný jako síťovina. Pokud je formát opravdu veliký větší, není problém ho svařit z více kusů. Fasádu vám taková reklama určitě nepoškodí, může jí naopak zhodnotit.  A to je to, oč tu běží.  Ideální je takováto reklama také pro firemní prezentace, kdy po jí  skončení akce jednoduše smotáte do ruličky a příště jí můžete pouřít znovu.

Plné bannery se hodí pro přidělání na zeď do rámu, nebo třeba na zavěšení na lištu do interiéru, síťoviny jsou vhodné zejména pro umístění na lešení a na místa, kde fouká vítr, jsou totiž lehčí a prodyšné. Finální úprava od nás zahrnuje jak zpevnění po obvodu, tak i naražení kovových oček pro případný výplet.

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás telefonicky na: 602 277 071, 775 723 544 nebo pomocí kontaktního formuláře