Výroba igelitových sáčkůVýhody igelitových reklamních tašek

Vyrábíme PE fólie různých typů a tyto následně zpracováváme na plastové obaly, reklamní a igelitové tašky, potištěné fólie, sáčky, pytle a odpadové pytle. Jsme schopni potisknout i jiné fólie, např. polypropylen, polyester a samozřejmě i papír.


Výhody igelitových reklamních tašek

Igelitové tašky s potiskem jsou poslední dobou znovuobjevovány jako levný a účinný propagační nástroj. Díky moderní flexotiskové technologii Vám můžeme nabídnout libovolné a dokonalé provedení designu reklamních tašek. Pokud Vám je blízké ekologické smýšlení, můžete mít své reklamní tašky vyrobené z biodegradabilní polyetylénové fólie, jedná se o tzv. ekoigelitky.


  • Design bez hranic. Podoba potisku igelitové reklamní tašky záleží jen na vás.
  • Nízké ceny igelitových tašek. Při použití flexotiskové technologie můžete mít potištěné tašky od několika haléřů za kus.
  • Naprostá zdravotní nezávadnost (potištěná fólie je pravidelně zasílána k testování do akreditovaných zkušebních ústavů).
  • Kvalitní materiál. Pro výrobu reklamních igelitových tašek používáme značkové suroviny od takových dodavatelů jako Basf, Esso, Basell, Exxon, Slovnaft a dalších.
  • Jsme jeden z největších výrobců obalů z PE fólie na českém trhu.
Potřebujete více informací? Kontaktujte nás telefonicky na: 602 277 071, 775 723 544 nebo pomocí kontaktního formuláře