Reklamní předmětyReklamní předměty​​​

Lámete si hlavu, jaké reklamní předměty se hodí pro vaší firmu? Hledáte širokou nabídku reklamních předmětů, propagačních předmětů, manažerských reklamních dárků, golfového sortimentu, kalendářů, diářů a PF karet i značkového zboží? To vše vám nabízíme v našem sortimentu.

Reklamní předměty patří mezi nejoblíbenější způsob prezentace firmy. Ať už jde o dárky na různé výročí, či jako poděkování zákazníkovi. Potiskujeme reklamní předměty a to tamponovým tiskem, sítotiskem a v nejbližší době i UV tiskem. Mezi oblíbené reklamní předměty patří propisky, zapalovače, hrnky, kancelářské potřeby, přívěšky, pf, kalendáře atd..

TAMPONOVÝ TISK

Jedná se o nejvyužívanější metodu potisku drobných předmětů. Tampontisk se využívá pro potisk plastů, kovů, dřeva, keramiky ale i papíru. Technologie poskytuje vysokou přesnost barev Pantone a rozlišení tisku. Výhodou je možnost potisku rozměrově menších předmětů atypických tvarů.

DIGITÁLNÍ UV TISK

Jedná se o digitální technologii tisku, kdy se tiskne přímo na reklamní předmět. Tento typ potisku může být použit na různé typy materiálů, kdy podmínkou je plochý a hladký předmět bez výstupků. Tato technologie je ideální pro potisk vícebarevných motivů, kdy je účtována pouze jedna technická příprava.

SAMOLEPKY

Grafika je vytištěna digitálně ve vysokém rozlišení na bílé vinylové samolepky. Po natištění se samolepky přesným ořezem vytvarují dle požadavků. Samolepky se převážně využívají pro značení reklamních předmětů, kde není technicky možné použít jinou technologii potisku.

SUBLIMAČNÍ TISK

Sublimační tisk vychází z digitálního tisku, tím vysokého rozlišení a používá se k potisku syntetických tkanin z vysokým obsahem polyesteru. Grafika digitálně natištěná na speciální papír je za použití vysoké teploty a tlaku zalisována do struktury bílé textilie, kterou obarví. Díky přenesení barvy do textilie je potisk vysoce kvalitní a odolný vůči praní.

DIGITÁLNÍ TISK A LAMINACE

Technologie určená pro digitální tisk papírových komplimentek, informačních kartiček a dalších tiskovin s možností povrchové úpravy laminací. Jedná se o technologii, díky které můžete označit svým logem nebo jiným sdělením i zboží, které nelze potisknout jinou metodou. Komplimentky jsou vhodné k dárkovému balení nebo luxusním značkovým předmětům.

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás telefonicky na: 602 277 071, 775 723 544 nebo pomocí kontaktního formuláře